Przejdź do treści

Oferta

Steeldrop

SteelDrop stylowa i jednocześnie funkcjonalna konstrukcja idealna na każdą wyprawę. Klasyczny „tear-drop” w nowatorskim wykonaniu.

X-Line

X-LINE mocna, lekka i trwała konstrukcja dla podróżników, którzy kochają przygodę na łonie natury, zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika

Simpledrop

SIMPLEDROP mocna, lekka i trwała konstrukcja dla podróżników, którzy kochają przygodę na łonie natury, zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika.

mini k family

Mini przyczepa kempingowa Mini K Family jest odpowiednia dla par, rodzin z dziećmi. Przyczepa wyposażona jest w duże łóżko.

mini K family +

Mini przyczepa kempingowa Mini K Family Plus to model stworzony głównie z myślą o czteroosobowej rodzinie.

mini K sport +

Mini K Sport plus ma dwie główne zalety: optymalne wymiary i niską wagę. Przeznaczona jest dla wszystkich lubiących biwakowanie, ze szczególnym wskazaniem dla ludzi lubiących wspinaczki wysokogórskie, wędkarstwo wycieczki rowerowe.

mini K sport

Przyczepa kempingowa Mini K Sport ma dwie główne zalety – wymiary i wagę. Masa własna – pustej przyczepa to 300-350 kg w zależności od wyposażenia.

mini tommy

Mini Tommy jest to typowa przyczepa kempingowa w wersji mini. Jest ona dostępna w dwóch wersjach wyposażenia. Ceny już od 30 tys złotych

tommy

Tommy jest to typowa, w pełni wyposażona przyczepa kempingowa, która posiada część sypialnianą, kuchenną, oraz łazienkę. DMC 750 kg. Dzięki niewielkim wymiarom przyczepa jest w pełni funkcjonalna, posiada wiele udogodnień i atutów dla miłośników caravaningu.

namiot dachowy

COLUMBUS OVERLAND

“Szczerze polecam. Wyśmienita przygoda w przystępnej cenie.”

KASIA