Przejdź do treści

Voyager PRO 230


Niesamowicie przestronny, komfortowy i mega rodzinny namiot dachowy w twardej aluminiowej obudowie. Wersja PRO została zaprojektowana z myślą o podróżowaniu przez cały rok, niezależnie od pogody. 

Pełen tropik oraz 3-warstwowe okna zapewniają komfort użytkowania podczas silnego wiatru, przy intensywnych opadach deszczu a nawet śniegu. Tropik uszyto z opatentowanego materiału WL-tech o wodoodporność do PU 12000mm, ma on również wysokie parametry oddychalności, jest odporny na uszkodzenia i odkształcenia. Dodatkowo zapewnia zaciemnienie wewnątrz namiotu, abyśmy mogli się wyspać nawet kiedy słońce wschodzi już przed piątą nad ranem.

Jak każdy z naszych namiotów Voyager PRO jest wyjątkowo łatwy w codziennym użytkowaniu, rozkłada się i składa w niespełna minutę, w kilku prostych ruchach. Nie ma dodatkowych śledzi czy zadaszeń okien, które za każdym razem trzeba zamontować i zdemontować.

Namiot pomimo dużej powierzchni spania, gdzie materac ma aż 230×200 cm, jest lekki i waży tylko 66 kg, a złożony ma zaledwie 29 cm wysokości, mniej niż box dachowy! Sprawdzi się idealnie nie tylko na dużych autach, ale właśnie typowo rodzinnych kombi.

Wewnątrz namiotu mamy panoramiczne okna zapewniające niezapomniane widoki z każdej strony. Moskitiery w oknach oraz przy wejściu do namiotu chronią przed insektami. W środku znajdziemy różnej wielkości kieszenie na podręczne przedmioty oraz oświetlenie LED, w postaci elastycznej listwy zakończonej wyjściem USB.

Podłoga namiotu jest pełna. Materac ma grubość 5 cm, jest wygodny i co ważne niedzielony, czy nie „rozchodzi” się na połączeniu w trakcie spania czy zabaw dzieci w namiocie. Poszycie uszyto z miłego w dotyku materiału.

W namiocie zadbano o odpowiednią cyrkulację powietrza, dodatkowe otwory wentylacyjne zapobiegają kondensacji pary nawet przy dużych różnicach temperatur. Elementem wpływającym również na oddychalność namiotu oraz podwyższającym komfort termiczny jest górna część namiotu wykonana z docieplonego materiału. Dzięki takiemu rozwiązaniu namiot nie nagrzewa się nadmiernie w upalne dni i odpowiednio nie wychładza się tak szybko przy niższych temperaturach. Mniejsza różnica temperatur to mniejsza kondensacja.

Do namiotu dołączona jest aluminiowa drabinka, teleskopowa w kolorze czarnym. Drabinka jest demontowalna i po złożeniu namiotu możemy ją włożyć do środka namiotu lub do samochodu. 

Każdy z elementów namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie może wyprać poszycie materaca czy zaimpregnować materiał. Nawet jeśli skończy ci się 2-letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, bowiem każdą z części namiotu mamy najczęściej dostępną od ręki. 

Podstawowa kolorystyka grafit z jasno szarymi wstawkami, dostępny również na życzenie w opcji z zielonymi wstawkami jak na przedostatnim zdjęciu;) 

W komplecie:

  • drabinka teleskopowa max wysięg 230 cm
  • regulowane wsporniki 2 szt.
  • pokrowce na buty 2 szt. 
  • materac
  • oświetlenie LED z regulacją natężenia światła oraz włącznikiem
  • oparcie pod plecy
  • poduszka samopompująca

Dane techniczne namiotu Voyager PRO 230:

Wymiary po rozłożeniu:230x200x120 cm
Wymiary po złożeniu:214x126x29 cm
Waga:66 kg + 7 kg drabinka 
Ilość osób:4-6 osób
Max dopuszczalna waga:400 kg
Materiał podstawowy:450D Rip-Stop Poly-Oxford P/U 2000mm, górna część namiotu thermal fabric 200g/m2 (dla lepszego komfortu termicznego)
Tropik:opatentowany materiał WL-tech fabric P/U 12000mm
Materac:5 cm piankowy o dużej gęstości
Podłoga:Pełna fiberglass honeycomb
Rama:Aluminium

Ilość osób w namiocie:

Dopasowanie względem rodzaju pojazdu:

Gwarancja:

24 miesiące.