Przejdź do treści

Rock Cruiser 140


Namiot dachowy Rock Cruiser 140

Namiot dachowy w twardej obudowie otwierany do góry za pomocą siłowników gazowych. Specjalna konstrukcja tzw. Z shape sprawia, iż całość jest bardzo stabilna na wietrze, a namiot rozkłada się w niecałą minutę, praktycznie w dwóch ruchach.

Aluminiowa obudowa wraz z dwoma relingami dołączonymi w zestawie pozwala na dodatkowe wykorzystanie przestrzeni. Można spakować rowery, kajak lub dodatkowy sprzęt off-roadowy.

Wewnątrz znajduje się zintegrowana listwa LED oraz dodatkowe kieszenie. Całość została wykonana ze starannością o każdy detal. 

W namiocie zadbano również o odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkowe otwory wentylacyjne zapobiega kondensacji pary niezależnie od klimatu, w którym podróżujemy i różnicy temperatur.

Każdy z elementów namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie może wyprać poszycie materaca czy zaimpregnować materiał. Nawet jeśli skończy ci się 2-letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, bowiem każdą z części namiotu mamy najczęściej dostępną od ręki.

Do namiotu dostępne są dodatkowe akcesoria – dedykowane ocieplenie, zadaszenie w formie przedsionka uniwersalnego czy markizy, również aneks. 


Dane techniczne namiotu Rock Cruiser 140:

Wymiary po rozłożeniu:200x140x100 cm
Wymiary po złożeniu:220x150x24 cm
Waga:75kg (z drabinką)
Ilość osób:2-3 osoby
Max dopuszczalna waga:300 kg
Materiał podstawowy:190G Rip-Stop Polycotton P/U 2000mm
Tropik:210D Rip-Stop Poly-Oxford z powłoką UV, P/U 3,000mm
Materac:4 cm piankowy o dużej gęstości + 4 cm EPE
Podłoga:Rama
Rama:Aluminium

Ilość osób w namiocie: