Przejdź do treści

Wild Cruiser 160

Namiot dachowy w uniwersalnym rozmiarze, idealny na każdy samochód osobowy, suv i terenówkę. auto, i małe, i duże. Funkcjonalny i przestronny – powierzchnia spania 160×250 cm.

Namiot został zaprojektowany tak, aby jego rozłożenie trwało nie więcej niż 1 minutę. W środku znajdziecie z każdej strony duże panoramiczne okna, które pozwalają poczuć bliskość natury i cieszyć się widokiem aż po horyzont. W nocy zaś możemy oglądać gwiazdy, dzięki oknu w dachowemu

Przestrzeń pod namiotem można wykorzystać na ustawienie stolika, wspólne biwakowanie i gotowanie.

Ramowa konstrukcja sprawia, iż nawet zamknięty w deszczu namiot oddycha i wentyluje się w czasie podróży. Całość jest również bardzo wygodna do spania. Namiot idealnie rozkłada się na prosto. Materac ma 8 cm grubości i został wykonany z dwóch warstw dla pełnej wygody.

W namiocie zadbano również o odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkowe otwór wentylacyjne z przodu namiotu zapobiegają kondensacji pary niezależnie od klimatu, w którym podróżujemy oraz różnicy temperatur.

Każdy z elementów namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie może wyprać poszycie materaca czy zaimpregnować materiał. Nawet jeśli skończy ci się 2-letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, bowiem każdą z części namiotu mamy najczęściej dostępną od ręki.

Do namiotu dostępne są dodatkowe akcesoria – dedykowane ocieplenie, przedsionek dopinany do rozłożonej poza obrys auta cześć lub zadaszenie w formie przedsionka uniwersalnego czy markizy. 

Dostępny również w wersji 250×200 cm.

Dane techniczne:

Wymiary po rozłożeniu:160x250x110 cm
Wymiary po złożeniu:174x136x36 cm
Waga:63.5 kg (z drabinką)
Ilość osób:3-4 osóby
Max dopuszczalna waga:300 kg
Materiał podstawowy:190G Rip-Stop Polycotton P/U 2000mm
Tropik:210D Rip-Stop Poly-Oxford z powłoką UV, P/U 3,000mm
Materac:8 cm piankowy o dużej gęstości
Podłoga:Rama
Rama:Aluminium

Ilość osób w namiocie:

Dopasowanie względem rodzaju pojazdu:

Gwarancja:

24 miesiące. Po szczegóły kliknij tutaj