Przejdź do treści

Voyager PRO 160

Wyjątkowo kompaktowy i jednocześnie idealny dla 3-4 osób namiot dachowy w twardej aluminiowej obudowie. Seria PRO została zaprojektowana z myślą o podróżowaniu przez cały rok, niezależnie od pogody. 

Pełen tropik oraz 3-warstwowe okna zapewniają komfort użytkowania podczas silnego wiatru, przy intensywnych opadach deszczu oraz śniegu. Tropik wykonano z materiału WL-tech o wodoodporność do PU 12000mm. Ten opatentowany materiał ma również wysokie parametry oddychalności, jest odporny na uszkodzenia i odkształcenia. Dodatkowo zapewnia zaciemnienie wewnątrz namiotu, abyśmy mogli się wyspać nawet kiedy słońce wschodzi bardzo wcześnie.

Namiot rozkłada się i składa w niespełna minutę, w kilku prostych ruchach. Nie ma dodatkowych śledzi czy zadaszeń okien, które za każdym razem trzeba zamontować i zdemontować. 

Voyager PRO 160 oferuje powierzchnię spania 230×160 cm, a złożony ma tylko 174×124 cm i wysokość zaledwie 29 cm, mniej niż box dachowy! Idealnie będzie pasował na małe auta typu hatchback dzięki kompaktowym wymiarom i lekkiej wadze 55 kg.

Wewnątrz namiotu mamy okna z każdej strony zapewniające niesamowite widoki. Okna mają 3 wastwy – materiał główny namiotu, moskitierę oraz przeźroczysty materiału w tropiku. Każda z warstw ma zamek.

W środku namiotu znajdziemy również różnej wielkości kieszenie na podręczne przedmioty oraz oświetlenie w postaci elastycznej listwy LED zakończonej wyjściem USB.

Podłoga namiotu jest pełna. Materac o grubość 5 cm, jest wygodny i co istotne składa się z jednego elementu. Dzięki temu nie „rozchodzi” się na połączeniu w trakcie spania, a to podnosi komfort użytkowania na co dzień. Poszycie materaca uszyto z miłego w dotyku materiału, zapinane na zamek można zdjąć po sezonie i przeprać.

W namiocie zadbano o odpowiednią cyrkulację powietrza, dodatkowe otwory wentylacyjne zapobiegają kondensacji pary nawet przy dużych różnicach temperatur. Elementem wpływającym również na oddychalność namiotu oraz podwyższającym komfort termiczny jest górna część namiotu wykonana z docieplonego materiału. Dzięki takiemu rozwiązaniu namiot nie nagrzewa się nadmiernie w upalne dni i odpowiednio nie wychładza się tak szybko przy niższych temperaturach. Mniejsza różnica temperatur to mniejsza kondensacja.

Do namiotu dołączona jest aluminiowa drabinka, teleskopowa w kolorze czarnym. Drabinka jest wyponana i po złożeniu namiotu możemy ją włożyć do środka namiotu lub do samochodu. 

Każdy z elementów namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie może wyprać poszycie materaca czy zaimpregnować materiał. Nawet jeśli skończy ci się 2-letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, bowiem każdą z części namiotu mamy najczęściej dostępną od ręki. 

Dane techniczne namiotu Voyager PRO 160:

Wymiary po rozłożeniu:160x230x120 cm
Wymiary po złożeniu:174x126x29 cm
Waga:55 kg + 7 kg drabinka 
Ilość osób:3-4 osoby
Max dopuszczalna waga:400 kg
Materiał podstawowy:450D Rip-Stop Poly-Oxford P/U 2000mm, górna część namiotu thermal fabric 200g/m2 (dla lepszego komfortu termicznego)
Tropik:opatentowany materiał WL-tech fabric P/U 12000mm
Materac:5 cm piankowy o dużej gęstości
Podłoga:Pełna fiberglass honeycomb
Rama:Aluminium

Video:

Dopasowanie względem rodzaju pojazdu:

Gwarancja:

24 miesiące. Po szczegóły kliknij tutaj