Przejdź do treści

Desert Cruiser 140


Namiot dachowy dla tych, którzy cenią wytrzymałość, design i wygodę użytkowania. Nie ma drugiego takiego modelu na rynku. Zamknięty namiot ma zaledwie 18 cm grubości! A i tak śpiwór z poduszką możemy zamknąć w środku.

Aluminiowa obudowa wraz z dwoma relingami dołączonymi w zestawie pozwala na dodatkowe wykorzystanie przestrzeni. Można spakować bagaże, rowery czy kajak lub zainstalować na dachu solar.

Hydrauliczny system otwierania sprawia, iż namiot dachowy gotowy jest już w niespełna minutę

Dodatkowo wewnątrz znajduje się oświetlenie w postaci listwy LED oraz duże okna po bokach. Całość daje niesamowite wrażenie przestrzeni i zapewnia komfortowy wypoczynek.

Co ważne w trakcie deszczu okna możemy zamknąć i nie bać się, iż woda dostanie się do środka. Szwy są klejone a zamek poszycia namiotu przesunięty względem moskitiery. Dzięki temu woda nie dostaje się do środku namiotu, a specjalnie zaprojektowany tropik odprowadza krope po zewnętrznych ściankach, niczym rynna.

W namiocie zadbano również o odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkowy otwór wentylacyjny zapobiega kondensacji pary niezależnie od klimatu, w którym podróżujemy i różnicy temperatur.

Każdy z elementów namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie może wyprać poszycie materaca czy zaimpregnować materiał. Nawet jeśli skończy ci się 2-letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, bowiem każdą z części namiotu mamy najczęściej dostępną od ręki.

Do namiotu dostępne są dodatkowe akcesoria – dedykowane ocieplenie, zadaszenie w formie przedsionka uniwersalnego czy markizy, również aneks. 

Dostępny również w rozmiarze 120.

Dane techniczne namiotu Desert Cruiser 140:

Wymiary po rozłożeniu:200x140x110/90 cm
Wymiary po złożeniu:220x150x18 cm
Waga:63 kg (dodatkowe relingi i drabinka nie wliczone)
Ilość osób:2-3 osoby
Max dopuszczalna waga:300 kg
Materiał podstawowy:190G Rip-Stop Polycotton P/U 2000mm
Tropik:210D Rip-Stop Poly-Oxford z powłoką UV, P/U 3,000mm
Materac:ok 9 cm (ok 5 cm piankowy o dużej gęstości + 4 cm EPE)
Podłoga:Rama
Rama:Aluminium

Ilość osób w namiocie:

Dopasowanie względem rodzaju pojazdu:

Recenzja namiotu z dalekiej Australii:

Gwarancja:

24 miesiące.