Przejdź do treści

Voyager PRO 140


Namiot w twardej aluminiowej obudowie, cichy, wygodny, idealny na każde nawet małe auto oraz pakę pick-up’ów „europejskich”. Idealny dla 2 osób, kompaktowy po złożeniu, a jednocześnie przestronny i komfortowy w środku namiot dachowy Voyager PRO 140! 

Namiot oferuje powierzchnię spania 230×132 cm, a złożony ma tylko 147×126 cm i wysokość zaledwie 29 cm, mniej niż box dachowy!

Górna cześć namiotu, jak i cała konstrukcja wykonana jest aluminium. Na pokrywie mamy rowki T z możliwością montażu ewentualnych akcesoriów. Kołnierz jest wykonany z materiału kordury, aby w momencie zamknięcia wilgotnego czy mokrego namiotu materiał nam się nie zapacał w środku, aby był dostęp powietrza. Podłoga jest pełna.

Seria PRO została zaprojektowana z myślą o podróżowaniu przez cały rok.

Pełen tropik uszyto z materiału WL-tech o wodoodporność nawet do PU 12000mm. Ten opatentowany przez Wild Land materiał ma wysokie parametry oddychalności, jest odporny na uszkodzenia i odkształcenia. Zapewnia także zaciemnienie wewnątrz namiotu, abyśmy mogli się wyspać kiedy słońce wschodzi wcześnie rano.

Z każdej strony namiotu mamy 3-warstwowe okna pozwalające cieszyć się niesamowitym widokiem. 3 warstwy – materiał główny namiotu, moskitierę oraz przeźroczysty materiału w tropiku zapewniają komfort użytkowania podczas silnego wiatru, przy intensywnych opadach deszczu i śniegu. Każdą z warstw możemy rozpiąć w zależności od naszych potrzeb oraz pogody, która lubi zaskakiwać;)

Namiot rozkłada się i składa w niespełna minutę, tylko kilka prostych ruchów. Nie ma potrzeby szukania dodatkowych śledzi czy zadaszeń okien, które za każdym razem trzeba zamontować i zdemontować obchodząc cały namiot.

W środku namiotu znajdziemy oświetlenie w postaci listwy LED z regulacją natężenia światła oraz włącznikiem, bardzo wygodne rozwiązanie. Wyjście USB pozwala podłączyć listwę do każdego powerbank’a. Dodatkowo wewnątrz mamy różnej wielkości kieszenie do przechowywania podręcznych przedmiotów. 

Materac o grubość 5 cm, jest wygodny i co istotne składa się z jednego elementu. Dzięki temu nie „rozchodzi” się na połączeniu w trakcie spania, a to zdecydowanie wpływa na komfort użytkowania na co dzień. Poszycie materaca uszyto z miłego w dotyku materiału, zapinane na zamek można zdjąć po sezonie i przeprać.

W namiocie Voyager PRO, podobnie jak we wszystkich naszych namiotach dachowy zadbano o odpowiednią cyrkulację powietrza, otwory wentylacyjne w przedniej i tylnej części niwelują zjawisko kondensacji pary nawet przy dużych różnicach temperatur. Elementem dodatkowo wpływającym na oddychalność namiotu oraz podwyższającym komfort termiczny jest docieplona podsufitka. Dzięki takiemu rozwiązaniu namiot nie nagrzewa się zbyt szybko w upalne dni i odpowiednio nie wychładza się przy niższych temperaturach. Mniejsza różnica temperatur to mniejsza kondensacja.

Do namiotu dołączona jest aluminiowa drabinka, teleskopowa w kolorze czarnym. Drabinka jest wypinana i po złożeniu namiotu możemy ją włożyć do środka namiotu lub do samochodu. 

Każdy z elementów namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie może wyprać poszycie materaca czy zaimpregnować materiał. Nawet jeśli skończy ci się 2-letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, bowiem każdą z części namiotu mamy najczęściej dostępną od ręki. 

Dane techniczne namiotu Voyager PRO 140:

Wymiary po rozłożeniu:132x230x110 cm
Wymiary po złożeniu:147x126x29 cm
Waga:53 kg + 7 kg drabinka 
Ilość osób:2 osoby
Max dopuszczalna waga:300 kg
Materiał podstawowy:450D Rip-Stop Poly-Oxford P/U 2000mm, górna część namiotu thermal fabric 200g/m2 (dla lepszego komfortu termicznego)
Tropik:opatentowany materiał WL-tech fabric P/U do 12000mm
Materac:5 cm piankowy o dużej gęstości
Podłoga:pełna fiberglass honeycomb
Rama:Aluminium