Przejdź do treści

Bush Cruiser 140


Namiot dachowy Bush Cruiser 140

Namiot w twardej aluminiowej obudowie otwierany w trójkąt. Dzięki siłownikom gazowym całość rozkładamy i składamy w mniej niż minutę. Złożony namiot ma zaledwie 18 cm grubości!

Do namiotu dołączona jest drabinka teleskopowa montowana zarówno z tyłu, jak i na każdym z boków, dzięki czemu do namiotu możemy wejść z lewej i prawej strony oraz od tyłu. Jest to idealne rozwiązanie na auta, które mają otwierane na bok drzwi bagażnika, jak również na samochody typu van.

Bush Cruiser jest standardowo wyposażony w dwie zewnętrzne kieszenie na buty. Wewnątrz namiotu znajdziemy organizer do przechowywania podręcznych przedmiotów oraz oświetlenie w postaci listwy LED, którą można podpiąć końcówką USD do powerbanka. Duże boczne okna dają niesamowite poczucie przestrzeni w środku.

Namiotu, jak i tropik wykonane zostały z materiałów odpornych na każde warunki atmosferyczne. W trakcie deszczu okna możemy zamknąć i nie bać się, iż woda dostanie się do środka. Szwy są klejone a zamek poszycia namiotu przesunięty względem moskitiery. Dzięki temu woda nie dostaje się do środku namiotu, a specjalnie wysunięty tropik odprowadza krople po zewnętrznych ściankach, niczym rynna.

W komplecie otrzymujemy również relingi montowane na dachu namiotu. Relingi mają rowki T, dzięki czemu z łatwością zamontujemy uchwyty na rowery czy kajak. Na pokrywie aluminiowej możemy także zainstalować solar.

Każdy z elementów namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie może wyprać poszycie materaca czy zaimpregnować materiał. Nawet jeśli skończy ci się 2-letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, bowiem każdą z części namiotu mamy najczęściej dostępną od ręki.Dane techniczne namiotu Bush Cruiser 140:

Wymiary po rozłożeniu:203x140x133 cm
Wymiary po złożeniu:226x150x18 cm
Waga:60 kg
Ilość osób:2-3 osoby
Max dopuszczalna waga:300 kg
Materiał podstawowy:600D Rip-Stop Polycotton P/U 2000mm
Tropik:210D Rip-Stop Poly-Oxford z powłoką UV, P/U 3,000mm
Materac:5 cm piankowy o dużej gęstości + 3 cm EPE
Podłoga:Rama 
Rama:Aluminium

Ilość osób w namiocie: