Przejdź do treści

Wild Cruiser 140

Namiot dachowy otwierany poza obrys auta. Ze względu na wymiary możemy w dowolny sposób zamontować namiot na dachu samochodu otwierając go bądź na bok, bądź do tyłu. Idealnie sprawdzi się na małych autach oraz na pace europejskich pick-up’ów. Zamknięty namiot ma zaledwie 136×152 cm, a po otwarciu otrzymujemy sporą powierzchni spania 140×250 cm wygodną nawet dla 3 osób. 

Namiot zaprojektowano tak, aby jego rozłożenie trwało nie więcej niż 1 minutę. Nie ma potrzeby montażu dodatkowych śledzi w otworach okiennych i drzwiowych. Z każdej strony mamy duże panoramiczne okna, które dają niesamowite wrażenie, widok z dachu auta jest niepowtarzalny, patrzymy na wszystko z zupełnie innej perspektywy.

Ramowa konstrukcja sprawia, iż nawet zamknięty w deszczu namiot oddycha i wentyluje się w czasie podróży. Całość jest również bardzo wygodna do spania. Namiot idealnie rozkłada się na prosto. Materac ma 8 cm grubości i został wykonany z dwóch warstw dla pełnej wygody.

W namiocie zadbano również o odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkowy otwór wentylacyjny w suficie namiotu zapobiega kondensacji pary niezależnie od klimatu, w którym podróżujemy oraz różnicy temperatur. Jednocześnie mamy też okno dachowe, aby móc popatrzeć w gwiazdy.

Przestrzeń powstałą pod namiotem po jego rozłożeniu można wykorzystać na ustawienie stolika, wspólne biwakowanie i gotowanie. Do namiotu dostępne są dodatkowe akcesoria – przedsionek dopinany do rozłożeniu poza obrys auta cześć, zadaszenie uniwersalne czy markiza. Dla pełnego komfortu termicznego w chłodniejsze dni polecamy również dedykowane ocieplenie.   

Każdy z elementów namiotu jest w pełni demontowalny. Po sezonie może wyprać poszycie materaca lub zaimpregnować materiał. A jeśli skończy Ci się 2-letni okres gwarancyjny, możesz liczyć na serwis pogwarancyjny, każdą z części mamy najczęściej na miejscu.

Kolor jak na zdjęciach, szary z czarnym
Dostępny również w wersji 250×200 cm oraz 160×250 cm.

Dane techniczne:

Wymiary po rozłożeniu:140x250x110 cm
Wymiary po złożeniu:152x136x36 cm
Waga:57 kg (z drabinką)
Ilość osób:2-3 osoby
Max dopuszczalna waga:300 kg
Materiał podstawowy:190G Rip-Stop Polycotton P/U 2000mm
Tropik:210D Rip-Stop Poly-Oxford z powłoką UV, P/U 3,000mm
Materac:8 cm piankowy o dużej gęstości
Podłoga:Rama
Rama:Aluminium

Ilość osób w namiocie:

Dopasowanie względem rodzaju pojazdu: